Sokak Hayvanlarını Besleme
1

Sokak Hayvanlarını Besleme

Gençlerimiz ile birlikte can dostlarımızı unutmuyor, onlara da sevgimizi ve desteğimizi hissettiriyoruz. Beslenmeye ve tedaviye muhtaç sokak hayvanlarına gıda ve ilaç yardımlarımıza devam ederek can dostlarımızın hayatına dokunuyoruz.

2

Büyüklerimizi Ziyaret

Bizleri yetiştiren, bugünlerimize hazırlayan büyüklerimizi ziyaret ediyoruz, onların ihtiyaçlarına destek, sorunlarına çözüm oluyoruz.

Büyüklerimizi Ziyaret
Fidan Dikimi
3

Fidan Dikimi

Gelecek nesillerimiz için sağlıklı bir dünya bırakmak en önemli hedeflerimizden. Bu fikirle hareket ederek fidan ekimi etkinliğimize heyecanla ve özenle devam ediyoruz. Daha yeşil bir dünya için daha yeşil bir Yıldırım hedefliyoruz! 

4

Tecrübe Paylaşımı

Hayatta ki en değerli bilgi tecrübedir. Gençlerimizle tecrübe paylaşımı yaparak daha iyi bir gelecek inşa etmelerine yardımcı oluyoruz.

Tecrübe Paylaşımı
Dezavantajlı Grup ile Bağ Kurma
5

Dezavantajlı Grup ile Bağ Kurma

Hayatın her kısmına dokunduğumuz projemizde dezavantajlı insanlarımızla bağlarımızı güçlendiriyoruz. İhtiyaçlarını dinliyor ve bir elin sesi oluyoruz.

6

İhtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz

Yaptığımız ziyaretler ile yardıma muhtaç kişiler için gıda, giyim ve ilaç desteği sağlıyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızla düzenli iletişim kurarak onların da hayatlarına dokunmayı ihmal etmiyoruz.

İhtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz
Gökyüzü Gözlemleri
7

Gökyüzü Gözlemleri

Gökyüzü gözlem noktası oluşturarak yıldızların ve gezegenlerin hareketlerini takip edebileceğimiz alanlar oluşturuyoruz. Bu sayede astronomik olayların farkında olarak geleceğin ve şimdinin bilim insanlarına çalışmaları ve yeni keşifleri için zemin hazırlıyoruz.

8

Mahalle Sakinleri Ziyareti

Ev almıyor Komşu alıyoruz. Mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek komşularımızla bağlarımızı güçlendiriyoruz. Ziyaretlerimizde, ihtiyaçlarından gündelik koşuşturmalarına kadar birçok konuyu gündeme getiriyor bu bağlamda güçlü ilişkiler kuruyoruz.

Mahalle Sakinleri Ziyareti
Doğa Gezisi ve Çöp Toplama Etkinliği
9

Doğa Gezisi ve Çöp Toplama Etkinliği

Yaptığımız doğa gezileri ile doğal güzelliklerimiz hakkında farkındalık yaratıyor ve çöp toplama etkinlikleri ile eşsiz doğamızın korunmasını sağlıyoruz. Doğayı keşfetmenin heyecanı ile onu korumanın verdiği huzurlu hissi aynı anda yaşıyoruz.